You are currently viewing Turime žinoti…

Turime žinoti…

  • Post author:
  • Post category:Med Sauga

Vitaminas C – apsauga nuo kvėpavimo takų infekcijų, tame tarpe ir nuo Corona viruso.

Šios pandemijos plitimas gali būti ženkliai sumažintas arba visiškai sustabdytas pradėjus plačiai naudoti dideles vitamino C dozes. 

Gydytojai jau seniai įrodė galingą antivirusinį vitamino C poveikį, tiesiog žiniasklaidoje trūksta informacijos apie šį itin veiksmingą būdą gydant virusus, o ypač, kaip į priemonę kovojant su Corona virusu. Labai svarbu yra tai, kad padidintas organizmo antioksidacinis pajėgumas ir natūralus imunitetas minimizuoja organizmą atakuojančių virusų simptomus. Imtis prevencijos yra neabejotinai lengviau, nei gydyti sunkią ligą, o vitaminą C rekomenduojama vartoti ir gydant ligą, kartu su gydytojo paskirtais medikamentais. Tai, kad vitaminas C yra svarbus kvėpavimo takų infekcijų prevencijai ir gydymui yra seniai patvirtinta ir nusistovėjusi tiesa. Jau 1940 m. pirmą kartą buvo viešai pranešta, kad pastebėta didelių vitamino C dozių vartojimo nauda, siekiant užkirsti kelią ir kovoti su virusų sukeliamomis ligomis, kai buvo pastebėta didelė vitamino C nauda kovojant su poliomielitu. Per kelis dešimtmečius buvo sukaupta dar daugiau klinikinių įrodymų, dėl kurių 1980 m. buvo paskelbtas antivirusinis protokolas.

„Aš dar nemačiau jokio gripo, kuris nebūtų išgydytas ar pastebimai pagerinęs paciento būklę, šiam vartojant didžiules dozes vitamino C“ (Robert F. Cathcart).

Vis dažniau pasaulio mokslininkai rekomenduoja maistiniais papildais pagrįstus metodus tam, kad būtų užkirstas kelias arba minimizuoti ateities virusinių infekcijų simptomai. Moksliniais tyrimais buvo įrodyta, kad Vitaminas C, vitaminas D, Magnis, Cinkas ir Selenas – papildai, stiprinantys organizmo imunitetą virusinėms infekcijoms.

Suaugusiems rekomenduojami šie papildomi kasdieniai kiekiai (vaikams rekomenduojami kiekiai perskaičiuojami pagal kūno svorį):

Vitaminas C – 1000-3000 mg padalintomis dozėmis

Vitaminas D3 – 2000-4000 tarptautinių vienetų 

Magnis – 400 mg

Cinkas – 20 mg 

Selenas– 100 mcg.

http://orthomolecular.org/resources/omns/v16n04.shtml

http://orthomolecular.org/resources/omns/v16n13.shtml?fbclid=IwAR19g0QzfLiAc6XPjL2vqvjJO2xumAdO4Wwt6y1fYTjjtuJZRXOKvIjCLxI