Svetainės naršyklės saugos parametrai

Norint užsisakyti iš Bonumed.lt elektroninės parduotuvės, Jūsų interneto naršyklėje turi būti įjungti slapukai! Slapukai naudojami palaikyti kliento sesijos būseną serverio pusėje. Pavyzdžiui, elektroninės parduotuvės programinė įranga naudoja slapukus, kad atsimintų, kas buvo pridėta prie Jūsų pirkinių krepšelio. Jei Jūsų interneto naršyklėje slapukai neleidžiami, gali atsitikti taip, kad produktų nebus galima pridėti prie pirkinių krepšelio.

Duomenų srautas tarp kliento ir bonumed.lt internetinės aplinkos yra apsaugotas SSL (Secure Socket Layer security protocol) ryšiu, kuris neleidžia trečiosioms šalims perimti duomenų.

Prekių užsakymas

Norėdami užsisakyti Bonumed.lt produktus, pasirinkite tinkamus produktus ir įdėkite juos į pirkinių krepšelį spustelėdami laukelį, pasirenkant norimą kiekį, paspausti „Į krepšelį“. Baigę rinktis produktus, atidarykite pirkinių krepšelį spustelėdami raudoną langelį, esantį dešinėje, kuriame parašyta „peržiūrėti krepšelį“.

Norėdami užbaigti užsakymą, patikrinkite savo krepšelyje esančius produktus ir patikslinkite kiekius. Jei norite pakeisti kiekį, perrašykite numerį mažame langelyje ir spustelėkite „atnaujinti krepšelį“. Jei norite išimti gaminį, paspauskite pilką kryžių kairėje pusėje.

Nuolaidos kupono panaudojimas

Jei jums buvo suteiktas nuolaidos kodas, įveskite jį į „kupono“ laukelį, spustelėkite mygtuką „Taikyti kuponą“ ir įsitikinkite, kad produktai, kuriems turėjo būti taikoma nuolaida, turi mažesnę kainą.

Norėdami užbaigti pirkimą, spustelėkite mygtuką „Pirkti“. Užpildykite reikiamus laukus puslapyje „Mano užsakymas“ ir patvirtinkite užsakymą spustelėdami „Pateikti užsakymą“. Patvirtinus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas patvirtinantis el.laiškas apie gaminius. Pradėkite mokėjimą.

Visi UAB Goodpooint platinami produktai yra autorizuoti, notifikuoti atitinkamų tarnybų Lietuvoje.

Atsiskaitymo būdai

Bonumed.lt elektroninėje parduotuvėje atsiskaitydami už prekes, būsite nukreipti į Paysera sistemą ir galėsite išsirinkti Jums patogiausią variantą.

Prekių pristatymas

Nurodytu adresu visoje Lietuvoje:

Perkant už 30€ ir daugiau – PRISTATYMAS NEMOKAMAS

Perkant iki 30€, pristatymo kaina:

  • DPD paštomatai, DPD kurjeris į namus – 4,99€

Užsakymą, patvirtintą darbo dieną iki 13val., išsiunčiame tą pačią dieną. Prekės yra pristatomos per 3 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Dėl pristatymo į kitas Europos šalis, pristatymo su DPD kurjeriu kainos:

SVARBU! Jei užsakymo suma 99 EUR* ir daugiau – PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

*-mažesni užsakymai nevykdomi.

Grąžinimai ir skundai

Skundų pateikimas ir reikalavimų neatitinkančių gaminių grąžinimas.

UAB Goodpoint yra atsakinga už produktus, kurie parduodami Bonumed.lt elektroninėje parduotuvėje. Skundai turi būti pateikti per 7 dienas nuo prekių gavimo dienos. Kilus klausimams ar problemoms, praneškite mums el.paštu info@bonumed.lt.

Jei prekė neatitinka reikalavimų ar kokybės, Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad ji būtų pakeista kitu kokybišku gaminiu. Jei produktas iki to laiko buvo išparduotas, pinigus grąžinsime. Visas siuntimo išlaidas, patirtas pakeitus produktus, padengs UAB Goodpoint. Gražinimo adresas: Nemuno g. 4, Virbališkių k., LT-53458 Kauno r., Lietuva

UAB Goodpoint garantuoja, kad gausite produktus, kurie buvo užsakyti ir už kuriuos sumokėta. Jei dėl tam tikrų nenumatytų aplinkybių būtų vėluojama įvykdyti užsakymą, Pirkėjas apie tai bus informuotas el.paštu arba telefonu.

Konfidencialumas ir kliento teisės

UAB Goodpoint neatskleidžia Pirkėjų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus informaciją, reikalingą pristatymo paslaugoms teikti. Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad jo duomenys būtų ištrinti iš bonumed.lt duomenų bazės.

UAB Goodpoint siekia išspręsti visus klausimus ir nesusipratimus, kurie gali kilti tarp įmonės ir pirkėjų. Jei kyla problemų, nedelsdami susisiekite su mumis telefono numeriu +370-622-02222 arba el.paštu info@bonumed.lt. Mes atsakysime per 2 darbo dienas arba kaip galima greičiau.