Bendrosios el. parduotuvės taisyklės

  1. Sąlygų galiojimas

1.1. Šios produktų užsakymo sąlygos (toliau – „Sąlygos“) reglamentuoja teisinius santykius, sukurtus tarp UAB Goodpoint (toliau – „Pardavėjas“), prekybos aplinkos www.bonumed.lt savininko (toliau – „el.parduotuvė“), o asmuo, pateikiantis užsakymą (toliau – Pirkėjas), kai perkami sveikatos produktai (toliau – produktas).

1.2. Internetinės parduotuvės taisyklėse ir nuostatose nenurodytus klausimus reglamentuoja Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai.

1.3. Pardavėjas turi teisę pakeisti šias Taisykles ir nuostatas. Apie Taisyklių ir sąlygų pakeitimus bei papildymus pranešama internetinėje parduotuvėje. Taisyklių ir sąlygų pakeitimai įsigalioja paskelbus atitinkamą pakeitimą ar papildymą internetinėje parduotuvėje arba bet kuriuo kitu Taisyklėse nurodytu laiku.

1.4. Jei užsakymas el.parduotuvėje buvo pateiktas prieš įsigaliojant Taisyklių ir sąlygų pakeitimams, užsakymui bus taikomos senosios Taisyklės, išskyrus atvejus, kai Sąlygose numatyta kitaip.

1.5. Pardavėjas turi teisę bet kada pakeisti internetinėje parduotuvėje parduodamų produktų kainas, nebent Taisyklėse ir sąlygose būtų numatyta kitaip.

1.6. Jei į pirkinių krepšelį įdėjote Produktus, tačiau dar nepateikėte užsakymo el.parduotuvėje ir jei po to Produktų kaina keičiasi, pateikdami užsakymą turite sumokėti kainą, galiojančią užsakymo pateikimo metu.

  1. Kainos ir pristatymo mokestis

2.1. Kaina, nurodyta elektroninėje parduotuvėje šalia produkto, bus taikoma elektroninėje parduotuvėje parduodamam produktui.

2.2. Visos elektroninėje parduotuvėje nurodytos kainos yra eurais (€).

2.3. Visos kainos yra nurodytos su PVM.

2.4. Į prekės kainą neįskaičiuojamas mokestis už prekės pristatymą. Pristatymo mokestis priklauso nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo. Pristatymo kainas ir būdus galite rasti “Informacija pirkėjui”.

  1. Pirkinių krepšelis ir užsakymo pateikimas

3.1. Pirkinių krepšelis bus sukurtas tuo metu, kai pasirinkę Produktą spustelėsite mygtuką „Į krepšelį“. Produkto įdėjimas į pirkinių krepšelį neįpareigoja pirkti Produkto. Krepšelio turinį galite keisti, pridėti arba pašalinti Produktus bet kuriuo metu, iki kol patvirtinate užsakymą.

3.2. Norėdami pateikti užsakymą Internetinės parduotuvės užsakymo aplinkoje, pirkinių krepšelio puslapyje spustelėkite mygtuką „Peržiūrėti krepšelį“ ir jeigu keisti nieko neplanuojate, paspausti “Tęsti atsiskaitymą”, po to būtina patvirtinti, kad sutinkate su Internetinės parduotuvės taisyklėmis ir nuostatomis. Taip pat turėsite įvesti savo asmeninius duomenis, būtinus produkto pristatymui – sąskaitos faktūros sukūrimui. Taip pat turėsite pasirinkti pristatymo ir apmokėjimo būdus.

3.3. Užsakymas laikomas patvirtintu, jei sumokėjote už internetinėje parduotuvėje pateiktą užsakymą naudodamiesi internetine bankininkyste ir paspaudėte mygtuką „Atgal į parduotuvę“, po kurio internetinėje parduotuvėje jums parodomas užsakymo / mokėjimo patvirtinimas. Klientas taip pat gaus elektroninės parduotuvės užsakymo patvirtinimą el.pašto adresu, kurį įvedė užsakydamas.

3.4. Patvirtinus užsakymą, užsakymas siunčiamas Pardavėjui, kad būtų patvirtintas ir pristatytas pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą.

3.5. Įvesdami pristatymo vietą, atidžiai peržiūrėkite pateiktą informaciją ir įsitikinkite, kad visa reikalinga informacija pateikta ir yra teisinga. Jūsų pateikta informacija yra pagrindas mums pabaigti užsakymą ir pristatyti Produktus.

3.6. Pateikdamas užsakymą, Pirkėjas patvirtina, kad turi reikiamas teises ir įgaliojimus sandoriui įvykdyti. Pirkėjas, kuris yra nepilnametis (t.y. asmuo iki 18 metų), patvirtina, kad sutinka su Sąlygomis bei kad jo/jos teisėtas atstovas davė sutikimą sudaryti sandorį ir tam reikalingų lėšų.

3.7. Asmuo, kuris sudaro Produktų pirkimo-pardavimo sutartį, yra tas, kuris moka už Produktus.

3.8. Produktų pirkimo-pardavimo sutartis laikoma sudaryta (sutartis įsigalioja), kai Pirkėjo nurodytu el.pašto adresu išsiunčiamas patvirtinimas dėl užsakymo, paremto pirkinių krepšeliu.

  1. Užsakymo įvykdymas bei Produktų pristatymas

4.1. Jei sumokėjote už Produktus (patvirtinote užsakymą), Pardavėjas patikrins užsakymo duomenis ir suorganizuos užsakymo įvykdymą pagal pasirinktą pristatymo būdą. Paprastai užsakymai, apmokėti iki 13 valandos, iškeliauja iš mūsų sandėlio tą pačią darbo dieną, nebent to įvykdyti neįmanoma dėl vienos iš sąlygų, nurodytų šiose taisyklėse.

4.2. Sumokėjus už Gaminius, Produktai bus pristatyti Jums pagal pasirinktą pristatymo vietą.

4.3. Pristatymo laikas paprastai trunka iki 3 darbo dienų, norėdami gauti detalesnį pristatymo laiką, susisiekite el.paštu info@bonumed.lt.

4.4. Prekė bus pristatyta pristatymo adresu, kurį pasirinkote atlikdami užsakymą. Vėliau pakeisti kelionės tikslo negalima.

4.5. Patikrinkite pateiktų duomenų teisingumą, kad pristatymo metu išvengtumėte vėlavimų ir nesusipratimų. Pardavėjas neatsako už Produktų pristatymo vėlavimą ir kilusius nesusipratimus, jei vėlavimas ar nesusipratimas atsirado dėl Jūsų pateiktų užsakymo netikslumų.

4.6. Prieš naudodamiesi gaminiu, atidžiai perskaitykite gaminio instrukcijas, jei tokių yra, ir pakuotės informaciją.

4.7. Pirkėjas, sutikdamas su Taisyklėmis, sutinka, kad jei Pirkėjas neatsiims Produktų iš automatinio siuntų terminalo per pašto paslaugų teikėjo nurodytą laikotarpį, Produktai bus grąžinti Pardavėjui. Grąžintos prekės kaina ar pristatymo mokestis Pirkėjui nebus kompensuojami.

4.8. Jei Pirkėjas negavo Produktų dėl 4.7 punkte nurodytų priežasčių, Pirkėjas turi teisę kreiptis į Pardavėją ir pareikalauti, kad Produktai būtų pristatyti iš naujo, jei Pardavėjas neišardė pakuotėje esančių Produktų ar jų nesunaikino. Jei Pirkėjui supakuoti produktai vis dar neišpakuoti ir nėra sunaikinti, Pardavėjas vėl bandys išsiųsti Produktus Pirkėjui; pirkėjui nebereikės mokėti už Produktus iš naujo, bet turės sumokėti pristatymo mokestį.

  1. Apmokėjimas

5.1. Bonumed.lt elektroninėje parduotuvėje atsiskaitydami už prekes, būsite nukreipti į Paysera sistemą ir galėsite išsirinkti Jums patogiausią apmokėjimo variantą.

5.2. Norėdami atlikti mokėjimą internetinės parduotuvės užsakymo aplinkoje, užsakymo puslapyje pasirinkite iš siūlomų Paysera mokėjimo sistemos variantų.

5.3. Įvedę duomenis ir pasirinkę tinkamą mokėjimo būdą, paspauskite mygtuką „Apmokėti“.

5.4. Užsakymas, pateiktas internetinės parduotuvės užsakymų aplinkoje, laikomas patvirtintu, jei sumokėjote už jį naudodamiesi Paysera mokėjimosi sistema ir spustelėjote nuorodą „Grįžti į el.parduotuvę“. Be to, Pirkėjo įvestu el.pašto adresu bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas iš internetinės parduotuvės. Jei per vieną darbo dieną po apmokėjimo iš internetinės parduotuvės negaunate pranešimo, patvirtinančio užsakymą, kreipkitės el.paštu info@bonumed.lt.

5.5. Jūsų asmens duomenų tvarkytojas yra UAB Goodpoint. UAB Goodpoint pateiks Jūsų asmens duomenis, reikalingus mokėjimams tvarkyti, Paysera LT, UAB:

Paysera LT, UAB

Įmonės kodas 300060819

Pilaitės pr. 16, LT-04352 Vilnius.