Bendrosios el. parduotuvės taisyklės

 1. Sąlygų galiojimas

1.1. Šios produktų užsakymo sąlygos (toliau – „Sąlygos“) reglamentuoja teisinius santykius, sukurtus tarp UAB Goodpoint, įmonės kodas: 302658060, adresas:  Raudondvario pl. 164A, LT-47173 Kaunas (toliau – „Pardavėjas“), prekybos aplinkos www.bonumed.lt savininko (toliau – „el.parduotuvė“), o asmuo, pateikiantis užsakymą (toliau – Pirkėjas), kai perkami sveikatos produktai (toliau – produktas).

1.2. Internetinės parduotuvės taisyklėse ir nuostatose nenurodytus klausimus reglamentuoja Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai.

1.3. Pardavėjas turi teisę pakeisti šias Taisykles ir nuostatas. Apie Taisyklių ir sąlygų pakeitimus bei papildymus pranešama internetinėje parduotuvėje. Taisyklių ir sąlygų pakeitimai įsigalioja paskelbus atitinkamą pakeitimą ar papildymą internetinėje parduotuvėje arba bet kuriuo kitu Taisyklėse nurodytu laiku.

1.4. Jei užsakymas el.parduotuvėje buvo pateiktas prieš įsigaliojant Taisyklių ir sąlygų pakeitimams, užsakymui bus taikomos senosios Taisyklės, išskyrus atvejus, kai Sąlygose numatyta kitaip.

1.5. Pardavėjas turi teisę bet kada pakeisti internetinėje parduotuvėje parduodamų produktų kainas, nebent Taisyklėse ir sąlygose būtų numatyta kitaip.

1.6. Jei į pirkinių krepšelį įdėjote Produktus, tačiau dar nepateikėte užsakymo el.parduotuvėje ir jei po to Produktų kaina keičiasi, pateikdami užsakymą turite sumokėti kainą, galiojančią užsakymo pateikimo metu.

 1. Kainos ir pristatymo mokestis

2.1. Kaina, nurodyta elektroninėje parduotuvėje šalia produkto, bus taikoma elektroninėje parduotuvėje parduodamam produktui.

2.2. Visos elektroninėje parduotuvėje nurodytos kainos yra eurais (€).

2.3. Visos kainos yra nurodytos su PVM.

2.4. Į prekės kainą neįskaičiuojamas mokestis už prekės pristatymą. Pristatymo mokestis priklauso nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo. Pristatymo kainas ir būdus galite rasti “Informacija pirkėjui”.

 1. Pirkinių krepšelis ir užsakymo pateikimas

3.1. Pirkinių krepšelis bus sukurtas tuo metu, kai pasirinkę Produktą spustelėsite mygtuką „Į krepšelį“. Produkto įdėjimas į pirkinių krepšelį neįpareigoja pirkti Produkto. Krepšelio turinį galite keisti, pridėti arba pašalinti Produktus bet kuriuo metu, iki kol patvirtinate užsakymą.

3.2. Norėdami pateikti užsakymą Internetinės parduotuvės užsakymo aplinkoje, pirkinių krepšelio puslapyje spustelėkite mygtuką „Peržiūrėti krepšelį“ ir jeigu keisti nieko neplanuojate, paspausti “Tęsti atsiskaitymą”, po to būtina patvirtinti, kad sutinkate su Internetinės parduotuvės taisyklėmis ir nuostatomis. Taip pat turėsite įvesti savo asmeninius duomenis, būtinus produkto pristatymui – sąskaitos faktūros sukūrimui. Taip pat turėsite pasirinkti pristatymo ir apmokėjimo būdus.

3.3. Užsakymas laikomas patvirtintu, jei sumokėjote už internetinėje parduotuvėje pateiktą užsakymą naudodamiesi internetine bankininkyste ir paspaudėte mygtuką „Atgal į parduotuvę“, po kurio internetinėje parduotuvėje jums parodomas užsakymo / mokėjimo patvirtinimas. Klientas taip pat gaus elektroninės parduotuvės užsakymo patvirtinimą el.pašto adresu, kurį įvedė užsakydamas.

3.4. Patvirtinus užsakymą, užsakymas siunčiamas Pardavėjui, kad būtų patvirtintas ir pristatytas pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą.

3.5. Įvesdami pristatymo vietą, atidžiai peržiūrėkite pateiktą informaciją ir įsitikinkite, kad visa reikalinga informacija pateikta ir yra teisinga. Jūsų pateikta informacija yra pagrindas mums pabaigti užsakymą ir pristatyti Produktus.

3.6. Pateikdamas užsakymą, Pirkėjas patvirtina, kad turi reikiamas teises ir įgaliojimus sandoriui įvykdyti. Pirkėjas, kuris yra nepilnametis (t.y. asmuo iki 18 metų), patvirtina, kad sutinka su Sąlygomis bei kad jo/jos teisėtas atstovas davė sutikimą sudaryti sandorį ir tam reikalingų lėšų.

3.7. Asmuo, kuris sudaro Produktų pirkimo-pardavimo sutartį, yra tas, kuris moka už Produktus.

3.8. Produktų pirkimo-pardavimo sutartis laikoma sudaryta (sutartis įsigalioja), kai Pirkėjo nurodytu el.pašto adresu išsiunčiamas patvirtinimas dėl užsakymo, paremto pirkinių krepšeliu.

 1. Užsakymo įvykdymas bei Produktų pristatymas

4.1. Jei sumokėjote už Produktus (patvirtinote užsakymą), Pardavėjas patikrins užsakymo duomenis ir suorganizuos užsakymo įvykdymą pagal pasirinktą pristatymo būdą. Paprastai užsakymai, apmokėti iki 13 valandos, iškeliauja iš mūsų sandėlio tą pačią darbo dieną, nebent to įvykdyti neįmanoma dėl vienos iš sąlygų, nurodytų šiose taisyklėse.

4.2. Sumokėjus už Gaminius, Produktai bus pristatyti Jums pagal pasirinktą pristatymo vietą.

4.3. Pristatymo laikas paprastai trunka iki 3 darbo dienų, norėdami gauti detalesnį pristatymo laiką, susisiekite el.paštu info@bonumed.lt.

4.4. Prekė bus pristatyta pristatymo adresu, kurį pasirinkote atlikdami užsakymą. Vėliau pakeisti kelionės tikslo negalima.

4.5. Patikrinkite pateiktų duomenų teisingumą, kad pristatymo metu išvengtumėte vėlavimų ir nesusipratimų. Pardavėjas neatsako už Produktų pristatymo vėlavimą ir kilusius nesusipratimus, jei vėlavimas ar nesusipratimas atsirado dėl Jūsų pateiktų užsakymo netikslumų.

4.6. Prieš naudodamiesi gaminiu, atidžiai perskaitykite gaminio instrukcijas, jei tokių yra, ir pakuotės informaciją.

4.7. Pirkėjas, sutikdamas su Taisyklėmis, sutinka, kad jei Pirkėjas neatsiims Produktų iš automatinio siuntų terminalo per pašto paslaugų teikėjo nurodytą laikotarpį, Produktai bus grąžinti Pardavėjui. Grąžintos prekės kaina ar pristatymo mokestis Pirkėjui nebus kompensuojami.

4.8. Jei Pirkėjas negavo Produktų dėl 4.7 punkte nurodytų priežasčių, Pirkėjas turi teisę kreiptis į Pardavėją ir pareikalauti, kad Produktai būtų pristatyti iš naujo, jei Pardavėjas neišardė pakuotėje esančių Produktų ar jų nesunaikino. Jei Pirkėjui supakuoti produktai vis dar neišpakuoti ir nėra sunaikinti, Pardavėjas vėl bandys išsiųsti Produktus Pirkėjui; pirkėjui nebereikės mokėti už Produktus iš naujo, bet turės sumokėti pristatymo mokestį.

 1. Grąžinimai ir skundai

Skundų pateikimas ir reikalavimų neatitinkančių gaminių grąžinimas.

UAB Goodpoint yra atsakinga už produktus, kurie parduodami Bonumed.lt elektroninėje parduotuvėje. Skundai turi būti pateikti per 7 dienas nuo prekių gavimo dienos. Kilus klausimams ar problemoms, praneškite mums el.paštu info@bonumed.lt.

Jei prekė neatitinka reikalavimų ar kokybės, Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad ji būtų pakeista kitu kokybišku gaminiu. Jei produktas iki to laiko buvo išparduotas, pinigus grąžinsime. Visas siuntimo išlaidas, patirtas pakeitus produktus, padengs UAB Goodpoint. Gražinimo adresas: (UAB Logistas LT), Taikos pr. 98, LT-51176 Kaunas, Lietuva.

UAB Goodpoint garantuoja, kad gausite produktus, kurie buvo užsakyti ir už kuriuos sumokėta. Jei dėl tam tikrų nenumatytų aplinkybių būtų vėluojama įvykdyti užsakymą, Pirkėjas apie tai bus informuotas el.paštu arba telefonu.

 1. Sandorio atšaukimo ir pinigų grąžinimo tvarka

Pirkėjui nutraukus pirkimo–pardavimo sutartį (dėl netinkamos prekės kokybės):

1) Pirkėjas turi grąžinti Pardavėjui prekę pardavėjo sąskaita;

2) Pardavėjas, gavęs sugrąžintą prekę arba Pirkėjui pateiktus įrodymus, kad prekė buvo išsiųsta nekokybiška, turi ne vėliau kaip per 14 dienų grąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtą kainą, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas.

3) Pirkėjas privalo pateikti galimai netinkamos kokybės prekės atveju prekės pirkimą patvirtinantį dokumentą ar jo kopiją, pakuotę (jei yra).

Jei nusprendėte grąžinti/pakeisti prekę, susisiekite su mumis elektroniniu paštu uzsakymai@bonumed.lt ir informuokite apie ketinimą grąžinti prekę nurodę užsakymo numerį. Atsiųsime Jums grąžinimo formą. Tinkamai supakuotą ir sukomplektuotą prekę išsiųskite į mūsų sandėlį: (UAB Logistas LT), Taikos pr. 98, LT-51176 Kaunas, Lietuva.

SVARBU: prekę, kurią norima grąžinti, būtina saugiai supakuoti, kad siuntimo metu ji nebūtų pažeista. Prekė pakuojama į dėžutę arba plastikinį maišą ar plėvelę. Jei prekė bus pažeista siuntimo metu, deja, bet jos priimti negalėsime.

Pardavėjas, gavęs sugrąžintą prekę arba Pirkėjui pateikus įrodymus, kad prekė buvo išsiųsta, nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų.
Gavus grąžintą prekę ir įvertinus jos kokybę, pardavėjas per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo – pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę ir jos pristatymo išlaidas. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.
Pardavėjas grąžina Pirkėjui už prekę sumokėta kainą, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas.

Įprasta tvarka, Pardavėjas perveda grąžinamas sumas į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą bet kuriame Lietuvos Respublikoje veikiančiame banke.
Pirkėjas atsako už Prekės vertės sumažėjimą, jei grąžinama Prekė ar jos pakuotė yra sugadinta, Prekė yra praradusi prekinę išvaizdą (pažeistos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt.), Prekė buvo naudota, Prekė yra be autentiškų etikečių, apsauginių maišelių bei be tų pačių priedų, su kuriais ir buvo parduota, Prekė yra netvarkingoje ir/ar neoriginalioje pakuotėje (be instrukcijos ir garantinio talono, jei jie buvo pristatyti su Preke), kitokios sudėties, nei Pirkėjo buvo įsigyta, negrąžintos perduotos Pirkėjui kartu su Preke Dovanos, Prekės aksesuarai ar priedai. Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą arba kasos aparato kvitą, arba kitą Prekės pirkimą̨–pardavimą̨ iš̌ Pardavėjo patvirtinantį dokumentą̨ (pvz.: mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą) ir užsakymo numerį (Rekomenduojama dokumentus pateikti popieriniame formate).
Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota ir (ar) kartu negrąžinamos Pirkėjo įsigytos Dovanos, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

 1. Ginčų sprendimo sąlygos.

Visi ginčai, nesutarimai ar reikalavimai, kylantys dėl Pardavėjo ir Pirkėjo bendradarbiavimo arba su juo susiję, kurių negalima išspręsti Pardavėjo ir Pirkėjo derybomis per 14 dienų nuo reikalavimo pateikimo dienos, sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatyta tvarka.

Šios Taisyklės parengtos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymu, bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimo Nr. 738 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis, laikantis kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų.

Pirkėjas (jei jis yra vartotojas), nesutinkantis su Pardavėjo atsakymu į Pirkėjo rašytinę pretenziją, savo prašymą/skundą dėl El. parduotuvėje įsigytos Prekės gali pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr/.

 1. Apmokėjimas

8.1. Atsiskaitymo būdai: 

Mūsų el. parduotuvėje galite sumokėti naujesniu ir saugesniu būdu – KLIX. TaiCitadele banko sukurtas mokėjimų būdas, kuriuo užtikrinamas Jūsų duomenų ir pinigų saugumas. KLIX siūlo galimybę mokėti kortele, tiesiogiai iš banko sąskaitos ir mokėti dalimis, gavus paskolos pasiūlymą.

KLIX Pay by card – galimybė mokėti VISA ir Mastercard kortelėmis. Pirmą kartą atlikdamas mokėjimą pirkėjas mokėjimo formoje gali sutikti, kad kortelės duomenys būtų išsaugoti KLIXprogramėlėje. Jei sutiksite išsaugoti savo kortelės duomenis, kitą kartą bet kurioje svetainėje su KLIXgalėsite atsiskaityti greičiau, nes Jūsų kortelės duomenys jau bus automatiškai užpildyti. KLIXkortelių mokėjimo sistema atitinka pramonės duomenų saugumo standarto (PCI DSS) reikalavimus.

KLIX mokėjimai iš banko sąskaitos. Tai greitas ir saugus mokėjimo būdas, leidžiantis sumokėti už pirkinius internetu. Norėdami atlikti mokėjimą, pasirinkite savo banką, prisijunkite ir patvirtinkite mokėjimą. KLIX yra saugus banko mokėjimo iniciatorius, teikiantis paslaugą pagal Europos Sąjungos direktyvą 2007/64/EB Mokėjimo paslaugos (PSD 1).

KLIX Pay Later suteikia galimybę el. parduotuvės pirkėjams pirkti šiandien ir sumokėti už pirkinius vėliau. Finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai su KLIX:

 • Sutarties sudarymas užtrunka vos kelias minutes;
 • Finansuojame prekės ar prekių krepšelio kainą nuo 70 iki 7000 Eur;
 • Įsigykite prekes dabar, o užsakymo sumą išskaidykite į lygias mėnesio įmokas;
 • Atlikite pirkimą su pradinių įnašu arba be pradinio įnašo;
 • Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku.

Pirkdami ir pasirinkdami KLIX Pay Later, el. parduotuvės lankytojai galės gauti KLIX partnerių – kreditorių – pasiūlymus, palyginti ir išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą, bei nuotoliniu būdu pasirašyti pirkimo išsimokėtinai paskolos sutartį.

Naudojimo instrukcija